SEB’s Special English Day

16 April 2019

Special English Day a fost sărbătorită de către elevii  claselor pregătitoare-IV, in data de 10.04.2019. Momente artistice în limba engleză au adus multă bucurie, voie bună și mai ales emoție. Este o zi cu adevărat specială! Iubim limba engleză, în fiecare zi, mai mult!

Special English Day a fost sărbătorită de elevii de gimnaziu și liceu în data de 11.04.2019. O zi în care clasele de liceu au pregătit jocuri, ateliere de lucru și activități artistice pentru clasele din gimnaziu. O zi energică, cu zâmbete și drag! Drag de limba engleză!

Teen-Fest

Oct. 5Elevi La Festivalul Teen-Fest