SEB’s Special English Day

16 April 2019

Special English Day a fost sărbătorită de către elevii  claselor pregătitoare-IV, in data de 10.04.2019. Momente artistice în limba engleză au adus multă bucurie, voie bună și mai ales emoție. Este o zi cu adevărat specială! Iubim limba engleză, în fiecare zi, mai mult!

Special English Day a fost sărbătorită de elevii de gimnaziu și liceu în data de 11.04.2019. O zi în care clasele de liceu au pregătit jocuri, ateliere de lucru și activități artistice pentru clasele din gimnaziu. O zi energică, cu zâmbete și drag! Drag de limba engleză!

 

#updates

Teen-Fest

Oct. 5Elevi La Festivalul Teen-Fest

Săptămâna Limbilor Europene

Sep. 27Sărbătoarea diversității în unitate

Rezultate în arte

Sep. 23Vorbim limba culorilor

toate noutatile
#cafeteria

Alegerea noastră zilnică pentru un meniu delicios și echilibrat.

consultă meniul
MagiCamp

The IB Diploma Programme

The International Baccalaureate's Diploma Programme (DP) is a two-year academically challenging programme designed to meet the educational requirements of students between the ages of 16 and 18.

find more