Școala Europeană București, în Top 10 şcoli generale din România, în anul 2019

13 July 2019

Topul şcolilor generale din România pentru anul 2019, publicat de AdmitereLiceu.ro, a fost realizat calculându-se media aritmetică pentru mediile de admitere ale tuturor elevilor.

Școala Europeană se află în primele 10 școli din acest clasament, conform admitereliceu.ro

De asemenea, SEB ocupă un loc de cinste pe lista celor 4 licee cu o rată de promovare de 100%, conform Hotnews.ro, citând site-ul edu.ro

PROGRAM SECRETARIAT

Jul 02 • In perioada vacantei, programul secretariatului SEB este de Luni pana Vineri, de la 09:00 la 15:00