Mihai C. Constantinescu – premiul I la etapa municipală a Festivalului de Poezie “Gellu Naum”

13 May 2019

Mihai C. Constantinescu din clasa a XI-a B a obținut premiul I la etapa municipală a Festivalului de Poezie “Gellu Naum”, la care a participat cu 5 creații lirice proprii.
La același festival au mai participat cu creații proprii elevele Diana Nistor și Andreea Popescu din anul I IB.
Îi felicităm pe toți trei, iar lui Mihai îi dorim mult succes la faza națională a concursului de poezie.

PROGRAM SECRETARIAT

Jul 02 • In perioada vacantei, programul secretariatului SEB este de Luni pana Vineri, de la 09:00 la 15:00