Consiliere in cariera, la SEB

22 February 2019

Joi, 21 februarie, liceenii SEB au primit vizita Oanei Borș, lector universitar doctor în cadrul UNATC și selecționer TeenFest, care le-a prezentat oferta de studii a universității, invitându-i totodată să participe la programul Uși Deschise (1-3 Martie), dar și la cursurile de pregătire pentru admiterea la secția de Teatrologie și Management Cultural.

#updates

EVENIMENT

Feb. 28World Book Day

toate noutatile
#cafeteria

Alegerea noastră zilnică pentru un meniu delicios și echilibrat.

consultă meniul
MagiCamp

The IB Diploma Programme

The International Baccalaureate's Diploma Programme (DP) is a two-year academically challenging programme designed to meet the educational requirements of students between the ages of 16 and 18.

find more