Scoala
Europeana
Bucuresti

  MENU

Postat la:

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Nivelul

Clasa

Punctaj

Premiu/ menţiune

Profesor

1.

NISTOR A. IOANA

1

V

46

-

Luiza Ungureanu

2.

GÎDIUŢĂ D.DARIA

1

V

45

-

Luiza Ungureanu

3.

OPREA-FLORESCU E.BRIANA

1

VI

47

-

Adelina Voicu

4.

BARCARU A. ILINCA

1

VI

53,5

III

Adelina Voicu

5.

CAPOTĂ-MOROZAN D. MAIA

1

VI

50

M

Adelina Voicu

6.

RĂILEANU B. TEODORA MARIA

2

VII

45,5

-

Andreia Dosaru

7.

PETCU M. G. LORELEI MONICA

2

VIII

50

M

Georgiana Stoica

8.

ZINCA B. LUIZA

2

VIII

48,5

-

Georgiana Stoica

9.

LĂZĂRESCU B. V. ANDREEA MARIA

2

VIII

54

III

Georgiana Stoica

10.

DUŢĂ C.D. ALEXANDRU-CRISTIAN

2

VIII

53

III

Andreia Dosaru

11.

NISTOR A. DIANA-MARIA

3

IX

51,5

M

Dana Ştefan

12.

PĂSCUT G. WALTER-MATEI

3

IX

ABSENT

-

Dana Ştefan

13.

CRISTICĂ F. MARIA

3

IX

50,25

M

Adelina Voicu

14.

ANTOHI A. MARIA ADELINA

4

XI

51,5

M

Iulia Căprioară

15.

SECĂREANU P. RADU GEORGE

4

XI

53,5

III

Iulia Căprioară

16.

CRISTEA G. GEORGIANA

4

XI

ABSENT

-

Iulia Căprioară

Postat la:

Puteti descarca aici lista de rezultate la olimpiada de limba franceza, faza pe sector, ianuarie 2017

Postat la:

Clasa a VIII-a

Nr. Crt.

Numele și prenumele elevului

Clasa

Prof. coordonator

Media obținută

1.

Oană Maria Alexandra

a VIII-a

Nadia Sandu

8,50

 

Clasa a IX-a

Nr. Crt.

Numele și prenumele elevului

Clasa

Prof. coordonator

Media obținută

1.

Coca Constantinescu Mihai Cornel

a IX-a

Magda Stan

9,20

 

Clasa a X-a

Nr. Crt.

Numele și prenumele elevului

Clasa

Prof. coordonator

Media obținută

1.

Ioan Gabriel Sorin

a X-a

Magda Stan

8,40

2.

Yapici Emre Mihai

a X-a

Nadia Sandu

8,20

3.

Mazilu Matei Ciprian

a X-a

Nadia Sandu

8,00

4.

Vizireanu Andrei

a X-a

Nadia Sandu

8,00

 

Clasa a XI-a

Nr. Crt.

Numele și prenumele elevului

Clasa

Prof. coordonator

Media obținută

1.

Ursulescu Iulia

a XI-a

Magda Stan

8,50

Postat la:

Nr. crt

Nume și prenume elev

 Clasa

Profesor coordonator

 Punctaj

Observații

1.

Drilea Matei

VIII B

Nadia Sandu

94

CALIFICAT

2.

Pozdarie Alexandra

XI   B

Magda Stan

84

CALIFICAT

Postat la:

 

Nr.

crt.

Numele și prenumele

Clasa

Punctaj

*Calificat

Premiu

1. 

 MUNTEAN Paul

 a VII-a

 91,25/100

 Calificat

 Premiul II

2.

MARIN Adina

a VII-a

 87,75/100

 Calificat

 Premiul III

3.

 HOPULELE Ana

 a VII-a

86,50/100

Calificat

Premiul III

4.

LĂZĂRESCU Andreea

 a VII-a

 76,50/100

 -

 -

 

 

 

 

 

 

 5.

CERNEA Georgia Ioana

a VIII-a

 83,50/100

 -

 Mențiune

6.

 POPESCU Ana Victoria

 a VIII-a

 82/100

 -

 Mențiune



    • PERFORMANTA Ian 22  Doi elevi ai SEB participa la activitatile Centrului de Excelenta in Matematica
    • COMPETITIE Ian 20  Va asteptam vineri, 26 decembrie la concursul de tenis de masa SEB Table Tennis Cup 2018
    • OLIMPIADE Dec 15  Elevi calificati la olimpiadele de Fizica si Lectura ca abilitate de viata
    • CAMPANIE Dec 19  Traditionalul eveniment caritabil Daruind Vei Dobandi, editia 2017, a ajuns la final.
    • PERFORMANȚĂ Dec 19  Felicitari Ioana Popescu pentru clasarea pe locul 5 la concursul "Stelele matematicii 2017"!
    • SURPRIZĂ Dec 19  Mos Craciun a aterizat cu sania chiar in curtea SEB!

SEB pe facebook