Scoala
Europeana
Bucuresti

  MENU

Postat la:

Clasa a VIII-a

Nr. Crt.

Numele și prenumele elevului

Clasa

Prof. coordonator

Media obținută

1.

Oană Maria Alexandra

a VIII-a

Nadia Sandu

8,50

 

Clasa a IX-a

Nr. Crt.

Numele și prenumele elevului

Clasa

Prof. coordonator

Media obținută

1.

Coca Constantinescu Mihai Cornel

a IX-a

Magda Stan

9,20

 

Clasa a X-a

Nr. Crt.

Numele și prenumele elevului

Clasa

Prof. coordonator

Media obținută

1.

Ioan Gabriel Sorin

a X-a

Magda Stan

8,40

2.

Yapici Emre Mihai

a X-a

Nadia Sandu

8,20

3.

Mazilu Matei Ciprian

a X-a

Nadia Sandu

8,00

4.

Vizireanu Andrei

a X-a

Nadia Sandu

8,00

 

Clasa a XI-a

Nr. Crt.

Numele și prenumele elevului

Clasa

Prof. coordonator

Media obținută

1.

Ursulescu Iulia

a XI-a

Magda Stan

8,50

Postat la:

Nr. crt

Nume și prenume elev

 Clasa

Profesor coordonator

 Punctaj

Observații

1.

Drilea Matei

VIII B

Nadia Sandu

94

CALIFICAT

2.

Pozdarie Alexandra

XI   B

Magda Stan

84

CALIFICAT

Postat la:

 

Nr.

crt.

Numele și prenumele

Clasa

Punctaj

*Calificat

Premiu

1. 

 MUNTEAN Paul

 a VII-a

 91,25/100

 Calificat

 Premiul II

2.

MARIN Adina

a VII-a

 87,75/100

 Calificat

 Premiul III

3.

 HOPULELE Ana

 a VII-a

86,50/100

Calificat

Premiul III

4.

LĂZĂRESCU Andreea

 a VII-a

 76,50/100

 -

 -

 

 

 

 

 

 

 5.

CERNEA Georgia Ioana

a VIII-a

 83,50/100

 -

 Mențiune

6.

 POPESCU Ana Victoria

 a VIII-a

 82/100

 -

 Mențiune

Postat la:

 

 
NR. CRT
NUME ŞI PRENUME ELEV
CLASA
PROFESOR COORDONATOR
PUNCTAJ
OBSERVAȚII
1
Costinescu D. Alexandru- Raul
V
 Adelina Voicu
95,85
 
2
Cosma A. I. Denisa Maria
V
Laura Coraci
100,5
CALIFICAT
3
Cristică F. Ana Daria
V
Laura Coraci
89,5
 
4
Bejan C. F. Maria Alexandra
V
Laura Coraci
88,5
 
5
Văduva B. L. Tudor Ștefan
V
Laura Coraci
84,75
 
6
Dumitru R. Alexandru David
V
Adelina Voicu
87,5
 
7
Barcaru A. Ilinca
V
Adelina Voicu
83
 
8
Ilie M. Șerban
V
Adelina Voicu
106,5
CALIFICAT
9
Răileanu B. Teodora
VI
Andreia Dosaru
86,75
 
10
Berendel D. Jasmine
VI
Andreia Dosaru
63
 
11
Bănuță A. Ana- Maria
VI
Georgiana Stoica
101,5
CALIFICAT
12
Popescu  R. M. Ioana
VI
Ileana Căprioară
105,25
CALIFICAT
13
Darie M. Miruna- Ana
VI
Ileana Căprioară
91
 
14
Bănică S. Ana- Teodora
VI
Ileana Căprioară
98
 
15
Păscuț G. Letiția
VI
Ileana Căprioară
105,5
CALIFICAT
16
Horhoianu N.  Ioana
VI
Ileana Căprioară
108,5
CALIFICAT
17
Cârjă M.  Iris
VI
Ileana Căprioară
101,5
CALIFICAT
18
Petcu M. G. Lorelei-Monica
VII
Irina Niculescu
104
CALIFICAT
19
Zinca B. Luiza
VII
Irina Niculescu
89,75
 
20
Neguț S. Andra
VII
Georgiana Stoica
94
 
21
Legea F.M. Agnes
VII
Georgiana Stoica
105,5
CALIFICAT
22
Mocanu S. Briana
VII
Georgiana Stoica
96,75
 
23
Hopulele R. Ana
VII
irina Niculescu
100,5
CALIFICAT
24
Popescu C. I. Ana- Victoria
VIII
Georgiana Stoica
102,5
CALIFICAT
25
Nacea C. Teodora
VIII
Georgiana Stoica
101,25
CALIFICAT
26
Popescu E.T.A. Andreea
VIII
Georgiana Stoica
104
CALIFICAT
27
Bondarenco G. L. Annia- Mara
IX
Andreia Dosaru
91
 
28
Gheorghiu- Testa R.  Matei- Ioan
IX
Andreia Dosaru
50,5
 
29
Hotoboc C. A. Maria- Julia
IX
Andreia Dosaru
50
 
30
Vizireanu  M. Andrei
IX
Andreia Dosaru
81
 
31
Antohi A.  Maria- Adelina
X
Ileana Căprioară
101,5
CALIFICAT
32
Secăreanu P. Radu- George
X
Ileana Căprioară
95
 
33
Pozdarie C. Alexandra Mara Melita
XI
Dana Ștefan
52
 
34
Muşat G. Luca
XII
Ileana Căprioară
71
 

Postat la:

 

LICEUL TEORETIC ”ȘCOALA EUROPEANĂ BUCUREȘTI”
OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAȚĂ
REZULTATE OBȚINUTE LA ETAPA PE SECTOR, 31 OCTOMBRIE 2015

Nr.crt.

Numele și prenumele elevilor

Clasa

Punctaj obținut

Observații

Premiu

Profesor îndrumător

 

COSTINESCU D. ALEXANDRU

V

55,5

calificat

I

Voicu Adelina

 

RĂNACIU A. MARIA TIMEEA

V

44

-

Mențiune

Voicu Adelina

 

COZMA A. DENISA

V

47,5

-

III

Coraci Laura

 

VĂDUVA B.L. TUDOR ȘTEFAN

V

49,5

-

III

Coraci Laura

 

CAPOTĂ-MOROZAN D. MAIA

V

41,5

-

Mențiune

Voicu Adelina

 

DICU V. ANCA-MARIA

V

45,5

-

III

Voicu Adelina

 

DUMITRU R. ALEXANDRU DAVID

V

47

-

III

Voicu Adelina

 

ILIE M. ȘERBAN

V

43

-

Mențiune

Voicu Adelina

 

BĂNUȚĂ A. ANA- MARIA

VI

46,5

-

III

Stoica Georgiana

 

CUTUȘ B. MARIA- ALEXANDRA

VI

50

calificat

Mențiune

Stoica Georgiana

 

RĂILEANU B. TEODORA MARIA

VI

50

calificat

Mențiune

Dosaru Andreia

 

ALEXANDRU E. ANDRA

VI

42,5

-

Mențiune

Dosaru Andreia

 

PETCU M. LORELEI MONICA

VII

54,5

calificat

II

Niculescu Irina

 

ZINCA B. LUIZA

VII

51,25

calificat

II

Niculescu Irina

 

LĂZĂRESCU B. ANDREEA

VII

40,25

-

Mențiune

Stoica Georgiana

 

LEGEA F. M. ANA AGNES

VII

52,5

calificat

II

Stoica Georgiana

 

MOCANU S. BRIANA

VII

44,75

-

Mențiune

Stoica Georgiana

 

MOISE D. SARA

VII

44,25

-

Mențiune

Stoica Georgiana

 

DUȚĂ C. ALEXANDRU

VII

39,5

-

-

Niculescu Irina

 

HOPULELE R. ANA

VII

52,25

calificat

II

Niculescu Irina

 

MANOLACHE C. M. THEODORA

VIII

48

-

III

Dosaru Andreia

 

POPESCU C.I. ANA-VICTORIA

VIII

54,75

calificat

II

Dosaru Andreia

 

POPESCU E.T.A. ANDREEA

VIII

51

calificat

II

Dosaru Andreia

 

RADU L. ANA

IX

34

-

-

Dosaru Andreia

 

VIZIREANU M. ANDREI

IX

52,5

calificat

II

Dosaru Andreia

 

SECAREANU P. RADU-GEORGE

X

50

calificat

II

Căprioară Ileana

 

ANTOHI A. MARIA-ADELINA

X

51

calificat

II

Caprioara Ileana

 

TRICĂ E. HRISTU-ILIE

X

32,5

-

-

Stoica Georgiana

 

URSULESCU A. IULIA GABRIELA

X

54

calificat

II

Stoica Georgiana

 

POZDARIE C. ALEXANDRA MARA MELITA

XI

48

-

III

Ștefan Dana

 

ZAIDAN F. JASMINE AMIRA

XI

30

-

-

Ștefan Dana

 

MAZURU R. ANDREI-MIRCEA

XI

43

-

Mențiune

Ștefan Dana

 

MUȘAT G. LUCA GABRIEL

XII

32

-

-

Căprioară Ileana

 

SEB pe facebook