Scoala
Europeana
Bucuresti

  MENU

Postat la:

Rezultate - olimpiada de lb. engleză, etapa pe municipiu, 18.03.2017

Clasa a XI-a

Nr. Crt.

Prenume, nume

Punctaj

Premiu

1.

Adelina Antohi

 

98 p

I

2.

Georgiana Cristea

 

97 p

I

3.

Radu Secăreanu

 

95 p

I

4.

Antonia Tudor

 

89 p

III

5.

Iulia Sîrbu

 

89 p

III

6.

Iulia Ursulescu

 

82 p

menţiune

 

Rezultate - olimpiada de lb. engleză, etapa pe municipiu, proba de baraj, 25.03.2017

Clasa a XI-a 

Nr. Crt.

Prenume, nume

Punctaj

Obs.

1.

Adelina Antohi

 

95,5 p

Locul VI  - calificata la etapa naţională

2.

Radu Secăreanu

 

96,75

Locul IV  - calificat la etapa naţională

 

Postat la:

 

Nr. crt

 

Nume și prenume elev

 

Clasa

Profesor coordonator

 

Punctaj

 

Observații

1.

Coca-Constantinescu Mihai

IX B

Magda Stan

92

CALIFICAT

2.

Mazilu Matei Ciprian

X A

Nadia Sandu

80

CALIFICAT

 

Postat la:

 

NR CRT

NUME SI PRENUME ELEV

CLASA

PUNCTAJ

CALIFICAT/NECALIFICAT

1.

VIZIREANU ANDREI

a X a

98 - calificat

2.

BONDARENCO ANNIA

a X a

90 - calificata

3.

SECAREANU RADU

a XI a

100 - calificat

4.

ANTOHI ADELINA

a XI a

100 - calificata

5.

CRISTEA GEORGIANA

a XI a

96 - calificata

6.

TUDOR ANTONIA

a XI a

96 - calificata

7.

URSULESCU IULIA

a XI a

95 - calificata

8.

SIRBU IULIA

a XI a

90 - calificata

Postat la:

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Nivelul

Clasa

Punctaj

Premiu/ menţiune

Profesor

1.

NISTOR A. IOANA

1

V

46

-

Luiza Ungureanu

2.

GÎDIUŢĂ D.DARIA

1

V

45

-

Luiza Ungureanu

3.

OPREA-FLORESCU E.BRIANA

1

VI

47

-

Adelina Voicu

4.

BARCARU A. ILINCA

1

VI

53,5

III

Adelina Voicu

5.

CAPOTĂ-MOROZAN D. MAIA

1

VI

50

M

Adelina Voicu

6.

RĂILEANU B. TEODORA MARIA

2

VII

45,5

-

Andreia Dosaru

7.

PETCU M. G. LORELEI MONICA

2

VIII

50

M

Georgiana Stoica

8.

ZINCA B. LUIZA

2

VIII

48,5

-

Georgiana Stoica

9.

LĂZĂRESCU B. V. ANDREEA MARIA

2

VIII

54

III

Georgiana Stoica

10.

DUŢĂ C.D. ALEXANDRU-CRISTIAN

2

VIII

53

III

Andreia Dosaru

11.

NISTOR A. DIANA-MARIA

3

IX

51,5

M

Dana Ştefan

12.

PĂSCUT G. WALTER-MATEI

3

IX

ABSENT

-

Dana Ştefan

13.

CRISTICĂ F. MARIA

3

IX

50,25

M

Adelina Voicu

14.

ANTOHI A. MARIA ADELINA

4

XI

51,5

M

Iulia Căprioară

15.

SECĂREANU P. RADU GEORGE

4

XI

53,5

III

Iulia Căprioară

16.

CRISTEA G. GEORGIANA

4

XI

ABSENT

-

Iulia Căprioară

Postat la:

Puteti descarca aici lista de rezultate la olimpiada de limba franceza, faza pe sector, ianuarie 2017

SEB pe facebook